لطفا اول بخش سوالات متداول رو نگاه کنید، اگر جواب سوالتون داخل این بخش ها نبود از طریق فرمی که پایین صفحه هست سوال خودتون رو برای ما ارسال کنید تا هرچه زودتر بتونیم کمکتون کنیم.

لطفا اول بخش سوالات متداول رو نگاه کنید، اگر جواب سوالتون داخل این بخش ها نبود از طریق فرمی که پایین صفحه هست سوال خودتون رو برای ما ارسال کنید تا هرچه زودتر بتونیم کمکتون کنیم.

1. در چه مکانی می‌توانیم از نرم‌افزار دیجی باربری استفاده کنیم؟

با توجه به آنلاین بودن نرم‌افزار در هر مکانی که شما دسترسی به اینترنت داشته باشید می‌توانید از نرم‌افزار استفاده کنید. فرقی نمی‌کند در منزل باشيد یا محل کار یا مسافرت. دیجی باربری همواره در دسترس شما است .

2. آیا نرم‌افزار دیجی باربری با هر پلت فرم و هر مرورگری کار می‌کند؟

بله، چون نرم‌افزار نیاز به نصب ندارد و کاملاً آنلاین می‌باشد شما می‌توانید با هر پلت فرمی و هر مرورگری با نرم‌افزار کارکنید.

3. آیا بارنامه‌ها به‌صورت خودکار در حسابداری دیجی باربری ثبت می‌شوند؟

بله، با برقراری ارتباط بین سرور دیجی باربری و صدور بارنامه، بارنامه‌ها پس از صدور به‌صورت خودکار در دیجی باربری نیز ثبت می‌گردند.

4. دیجی باربری می‌تواند در هرلحظه حساب‌وکتاب کلیه متصدیان را اعلام کند؟

به دلیل آنلاین بودن و به‌روز بودن اطلاعات، این سیستم قادر است در هرلحظه وضعیت متصدی و شرکت حمل‌ونقل را نسبت به هم در قالب گزارش کامل و یا فیش حقوقی اعلام نماید.

5. هزینه‌های دریافتی از هر متصدی به چه شکل تعیین می‌گردد؟

شما می‌توانید پس از ثبت آن متصدی در قسمت الگو متصدی برای هر متصدی با شیوه‌های متفاوت مثل هر بارنامه، کرایه بار جاری، کل کرایه بارنامه‌ها و … الگو ثبت کنید و هزینه بارنامه‌های آن متصدی به شیوه تعیین‌شده محاسبه می‌گردد.

6. آیا نرم‌افزار دیجی باربری سهم هر سهامدار را نیز اعلام می‌کند؟

بله، این نرم‌افزار می‌تواند سهم هر سهامدار را با توجه به هزینه‌ها ثبت‌شده و درآمد حاصل از صدور بارنامه و … محاسبه و در قالب .یک گزارش ارائه نماید

7. مهلت استفاده رایگان از دیجی باربری چه مدت است و در این مدت چه سطحی از امکانات ابر ستان قابل‌استفاده است؟

به مدت 30 روز می‌توانید از تمامی امکانات نرم‌افزار دیجی باربری بهره‌مند شوید.

8. برای کار با دیجی باربری به چه سخت‌افزاری نیاز دارم؟

ازآنجایی‌که برای استفاده از دیجی باربری نیازی به نصب و دانلود نرم‌افزار حسابداری نداريد ، با هر سخت‌افزاری می‌توانید وارد نرم‌افزار شوید و با آن کارکنید. کافی است آن سخت‌افزار به اینترنت متصل باشد و از طریق مرورگرها وارد محیط نرم‌افزار دیجی باربری شوید.

9. چگونه می‌توان دمو نرم‌افزار را دید؟

دمو نرم‌افزار را می‌توانید از قسمت دمو بانام کاربری و رمز نوشته‌شده مشاهده کنید پس‌ازآن با هماهنگی کارشناسان فروش شما 30 روز استفاده از کلیه امکانات نرم‌افزار به همراه آموزش رادارید

10. در صورت محدود شدن دسترسی به اینترنت بین‌الملل آیا نرم‌افزار دیجی باربری بازهم کار می‌کند؟

بله، با توجه به اینکه یکی از سرورهای دیجی باربری بر روی شبکه ملی ایران می‌باشد حتی با محدود شدن اطلاعات بازهم نرم‌افزار برای تمامی کاربران در ایران و در سراسر جهان قابل‌دسترس می‌باشد.

11. آیا می‌توان در نرم‌افزار دیجی باربری چندین شرکت و یا شعبه به‌صورت مجزا ایجاد کرد؟

بله به‌صورت کامل، شما می‌توانید هم‌زمان شرکت‌های متفاوت با چند شعبه را با نقش‌های متفاوت و دسترسی‌های متفاوت مشاهده و مدیریت کنید .

12. چگونه می‌توانم دیجی باربری را به آخرین نسخه ارتقا دهم ؟

شما همواره با جدیدترین و آخرین نسخه نرم‌افزار کار می‌کنید بدون آنکه نیاز باشد آن را دانلود و یا نصب مجدد کنید. همه‌چیز بر روی فضای ابری دیجی باربری برایتان اجرا می‌شود.

13. آیا دیجی باربری، نرم‌افزار تلفن همراه دارد؟

خیر. دیجی باربری آنلاین است و اپلیکیشن تلفن همراه نیاز ندارد. ليکن طراحی نرم‌افزار به‌گونه‌ای است که بر روی تمامی تبلت ها و تلفن‌های هوشمند نیز کار می‌کند. اما برای کارايي بهتر باید از کامپیوتر استفاده کنید.

14. از چه طریقی می‌توانیم دیجی باربری را آموزش ببینیم و پشتیبانی داشته باشیم؟

شما می‌توانید از طریق فایل‌های ویدئویی در سایت دیجی باربری مراجعه کرده و تمامی آموزش‌ها را به‌صورت کامل ملاحظه نمایید و یا می‌توانید با تلفن شرکت به شماره 02175078077 تماس حاصل و سؤالات خود را بپرسید.

15. آیا اطلاعات من در اختیار شخص، نهاد و یا ... قرار می‌گیرد؟

کلیه اطلاعاتی که در اختیار دیجی باربری قرار می‌گیرد محرمانه تلقی می‌گردد و مهندسین ما با استفاده از متدهاو فناوری‌هایی که بانک‌ها برای حفظ امنیت اطلاعات دیجی باربری استفاده می‌کنند مانند AESمای رمزگذاری شده وSSLدامین و سرور

16. من اگر خواسته‌ای مخصوص شرکت خودم بخواهم، دیجی باربری قابلیت سفارشی‌سازی دارد؟

بله، این برنامه به نحوی توسعه داده‌شده است که می‌تواند نیاز های متفاوت و با توجه به روند های داخلی شرکت شما سفارشی‌سازی شود.

شما عزیزان می توانید از طریق فرم زیر سوالات خودرا با ما در میان بگذارید: