حسابداری حمل و نقل

حسابداری حمل و نقل

 سرفصل های اصلی مقاله:

  چرا از نرم‌افزار حسابداری حمل و نقل استفاده کنیم؟

امروزه حسابداری بخشی جدانشدنی هر کسب و کاری به شمار می رود و یکی از مهم ترین عوامل موثر در فنا یا بقای شرکت هامی باشد. نرم‌افزار حسابداری دیجی باربری مناسب برای مدیرانی است که به نظم و دقت شرکت خود اهمیت می‌دهند و به دنبال افزایش بهره‌وری و کاهش زمان‌های هدررفته در بخش حسابداری هستند.

نرم‌افزار حسابداری حمل و نقل دیجی باربری چه ویژگی هایی دارد؟

 1. متصل به نرم‌افزار صدور بارنامه و ثبت خودکار بارنامه‌ها
 2. مشاهده آنلاین وضعیت شرکت‌ها، سهامداران و متصدیان
 3. ثبت بدهکاری و بستانکاری رانندگان و مشاهده گزارش‌ها مربوطه
 4. تعریف و ثبت صاحبین کالای بدهکار و ارائه صورت‌حساب
 5. افزایش نظم و بهره‌وری در شرکت
 6. راه‌اندازی سریع و کاربری آسان
 7. اعلام لحظه‌ای از بدهکاران و بستانکاران شرکت

 تعیین سطح دسترسی در نرم افزار حسابداری دیجی باربری:

مدیریت یا هیئت‌رئیسه می‌تواند با توجه به کاربران خود نقش هریک را درون سیستم تعریف کند. مدیریت می‌تواند بارنامه‌ها را به‌صورت خودکار ثبت نماید و همچنین می‌تواند سند حسابداری را به‌صورت دستی ثبت کند.

کاربران می‌توانند گزارش‌های خود را به‌صورت متنوع ارائه کنند. تعیین دسترسی کاربران این امکان را به مدیریت می‌دهد تا بتواند اطلاعات بارنامه را چک کرده و همچنین اطلاعات‌پایه‌ی مالی را نیز مشاهده نماید.

حسابداری شرکت‌های حمل و نقل:

مهم‌ترین نکته در شروع هر کسب‌وکاری اطمینان از انجام صحیح امور حسابداری و مالی است.
بخش حسابداری هر شغل حرف اول را در بقای آن حرفه می‌زند.

همان‌طور که می‌دانید حرفه‌ی حمل‌ونقل و باربری نیز مانند سایر مشاغل ماهانه دارای انواع هزینه‌ها، برگ خریدها و  اسناد مالی مربوط به صدور بارنامه‌ها هست.
ازآنجایی‌که اصول ثانویه‌ی حسابداری در برخی مشاغل با یکدیگر متفاوت است، بنابراین حسابداری شرکت‌های حمل‌ونقل نیز با سایر مشاغل دارای تفاوت‌هایی هست.

دو ویژگی مهم نرم افزار حسابداری دیجی باربری:

در حسابداری حمل و نقل با نرم افزار دیجی باربری از امکانات زیر بهره مند هستید:

 • ثبت خودکار بارنامه‌ها
 • ثبت سند حسابداری برای هر بارنامه

   ثبت خودکار بارنامه‌ها

نرم افزار دیجی باربری از طریق اتصال مستقیم به سرور های سازمان حمل و نقل و صدوربارنامه امکان ثبت خودکار بارنامه های هر شرکت را در حساب کاربری آن ها فراهم آورده و دیگر نیازی به بارگذاری دستی اطلاعات بارنامه ها نمی باشد.

ثبت سند حسابداری برای هر بارنامه

تمام بارنامه های صادر شده در طول یک ماه نوعی سند حسابداری برای شرکت حمل و نقل به شمار می رود.
نرم افزار حسابداری دیجی باربری این امکان را فراهم آورده است تا تمامی بارنامه های ثبت شده، به عنوان یکی سند حسابداری به طور خودکار در سیستم حسابداری شرکت حمل و نقل ثبت و محاسبه شوند.

چرا باید دیجی باربری را انتخاب کنیم؟

چند نکته‌ی مهم برای انتخاب نرم‌افزار حسابداری دیجی باربری وجود دارد که به شرح زیر است:

 • امنیت بالا
 • به کاپ دوره‌ای
 • مدیریت آسان
 • سفارشی‌سازی
 • به‌روزرسانی
 • بدون نیاز به نصب

 امنیت بالا

دیجی باربری ازلحاظ امنیت در رتبه‌ی بالا قرار دارد و با استفاده از جدیدترین متدها و فناوری‌های امنیت اطلاعات مانند AES های رمزگذاری شده و SSL سرور و امنیت کامل اطلاعات و داده های حسابداری شما را تضمین می کند.

بکاپ دوره‌ای

دیجی باربری روزانه به‌طور مرتب 3 مرتبه از تمامی اطلاعات و داده‌ها ثبتی شرکت‌ها در نرم‌افزار بکاپ گیری می‌کند.تا در صورت بروز هرگونه مشکل یا مفقودی اطلاعات بدون نگرانی بکاپ های قبلی را بازگردانی کند.

مدیریت آسان

ذخیره‌سازی داده‌ها در دیجی باربری به علت مجازی بودن و داشتن فضای ابری بسیار آسان و بدون دردسر صورت می‌گیرد و با این روش شما در هر زمان و هر مکان بااتصال به اینترنت به‌تمامی داده‌ها و اطلاعات ذخیره‌شده‌ی خود دسترسی داشته باشید.

سفارشی‌سازی

دیجی باربری قابلیت سفارشی‌سازی بر اساس شرایط کاری و موقعیت داخلی شرکت شمارا دارد و می‌توانید بر اساس نیازهای حسابداری شرکت خود درخواست توسعه و به‌روزرسانی برای حساب دیجی باربری خودرا داشته باشید.

به‌روزرسانی خودکار بدون نیاز به نصب

همان‌طور که گفتیم نرم‌افزار دیجی باربری که یک نرم‌افزار حسابداری در شرکت‌های حمل‌ونقل است به‌صورت تحت وب کار می‌کند.
به این معنا که دیگر نیازی به نصب نرم‌افزار بر روی سیستم کاربر نیست و همین‌طور هنگام انتشار آپدیت‌های نرم‌افزار نیازی به طی روند زمان‌گیر دانلود و نصب ورژن جدید نرم‌افزار نیست.
تمامی آپدیت‌های و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار به‌صورت آنلاین و بر روی حساب کاربری تمامی شرکت‌های حمل‌ونقل صورت می‌گیرید.

بدون نیاز به نصب

ازآنجایی‌که نرم‌افزار حسابداری حمل و نقل دیجی باربری یک نرم‌افزار تحت وب می‌باشد، دیگر نیازی به نصب نرم‌افزارهای خاص روی سیستم و یا داشتن برخی سخت‌افزارهای خاصی نیست. این امر سبب کاهش هزینه‌های شرکت در درازمدت خواهد شد.

شما می توانید به راحتی و برای بررسی تمامی امکانات و ویژگی های نرم افزار دیجی باربری از اشتراک رایگان یک ماهه نرم افزار استفاده کنید.
کافیست به بخش دمو نرم افزار مراجعه کرده و بعد از ارسال اطلاعات مربوطه، دسترسی یک ماهه خودرا به نرم افزار حسابداری دیجی باربری دریافت کنید.

 

دانلود مقاله حسابداری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.