حسابداری شرکت حمل و نقل

نرم افزار حسابداری شرکت های حمل و نقل

سرفصل های اصلی مقاله:

  • نرم افزار حسابداری شرکت های حمل و نقل
  • هر بارنامه یک سند حسابداری
  • ثبت خودکار بارنامه‌ها
  • تعریف سایر هزینه‌ها
  • دسترسی به اطلاعات بارنامه

نرم افزار حسابداری شرکت حمل و نقل:

مهم‌ترین نکته در شروع هر کسب‌وکاری اطمینان از انجام صحیح امور حسابداری و مالی است.
بخش حسابداری هر شغل حرف اول را در بقای آن حرفه می‌زند.

همان‌طور که می‌دانید حرفه‌ی حمل و نقل و باربری نیز مانند سایر مشاغل ماهانه دارای انواع هزینه‌ها، برگ خریدها و  اسناد مالی مربوط به صدور بارنامه‌ها می‌باشد.
ازآنجایی‌که اصول ثانویه‌ی حسابداری در برخی مشاغل با یکدیگر متفاوت است ، بنابراین این حسابداری  نیز با سایر مشاغل دارای تفاوت‌هایی می‌باشد.

هر بارنامه یک سند حسابداری:

هر شرکت حمل و نقل و باربری ماهانه تعداد زیادی بارنامه صادر می‌کند ، که  هرکدام از این بارنامه‌ها نوعی سند حسابداری برای شرکت حمل و نقل به شمار می‌رود که در پایان ماه باید تمامی آن‌ها بررسی و وارد سیستم حسابداری شرکت شوند.

هنگامی‌که تعداد بارنامه‌های صادره در طول یک ماه از یک تعدادی فراتر می‌رود واردکردن اطلاعات آن‌ها به‌عنوان یک سند حسابداری در حسابداری شرکت‌های حمل و نقل کمی سخت و زمان‌بر می‌شود.
نرم افزار حسابداری دیجی باربری با فراهم کردن امکان ثبت هر بارنامه به‌عنوان یک سند حسابداری، در سیستم حسابداری شرکت و حمل و نقل  بار سنگین ثبت ماهانه بارنامه‌ها در سیستم حسابداری را  از دوش کارکنان بخش حسابداری شرکت مای حمل و نقل برداشته است.

حسابداری شرکت حمل و نقل
حسابداری

ثبت خودکار بارنامه‌ها:

نرم افزار دیجی باربری یک نرم افزار مخصوص حسابداری شرکت‌های حمل و نقل است.
ویژگی مهم این نرم افزار امکان اتصال آن به سیستم ثبت و صدور بارنامه می‌باشد.
به این صورت که دیگر نیازی نیست تا بعد از هر بار ثبت بارنامه مجدداً آن را به‌صورت دستی وارد نرم افزار حسابداری خود کنید.
نرم افزار حسابداری دیجی باربری بااتصال به شبکه‌ی صدور بارنامه کشور تمامی اطلاعات مربوط به هر بارنامه ثبت‌شده توسط شرکت شمارا به‌صورت خودکار در اکانت شرکت حمل و نقل شما در نرم افزار دیجی باربری ثبت می‌کند.

حسابداری شرکت حمل و نقل
حسابداری حمل و نقل

 تعریف سایر هزینه‌ها:

عملیات حمل و نقل باری همراه با هزینه‌های متنوعی می‌باشد که لازم است در برنامه دیده شود. نمونه این هزینه عبارت‌اند از هزینه حمل، هزینه بارگیری، هزینه بیمه بار، هزینه تعمیرات خودرو، هزینه سوخت، انعام و دستمزد و غیره، علاوه بر آن، کمیسیون حمل هم اساسی است.
شما در نرم افزار دیجی باربری امکان ثبت و تعریف تمامی هزینه‌های ماهانه و ثابت مربوط به شرکت  را خواهید داشت.
بنابراین تنها با یک‌بار تعریف این هزینه‌های ماهانه از هدر رفتن وقت و انرژی خود بابت ثبت‌اسناد حسابداری در پایان ماه جلوگیری خواهید کرد.

تمامی این موارد از ثبت بارنامه‌ها به‌عنوان یک سند حسابداری تا تعریف سایر هزینه‌ها  در سیستم حسابداری شرکت و حمل و نقل با نرم افزار حسابداری دیجی باربری امکان‌پذیر است.

حسابداری شرکت حمل و نقل
حسابداری دیجی باربری

دسترسی به اطلاعات بارنامه :

یکی از موارد مهم نرم افزار حسابداری دیجی  باربری امکان مشاهده‌ی تمام اطلاعات مرتبط به بارنامه، راننده و کالا در هر زمان و هر مکان است.
شما به‌راحتی از طریق پنل کاربری خود امکان بررسی تمام امور مربوط به حسابداری شرکت باربری خود رادارید.

حسابداری شرکت حمل و نقل
حسابداری

بنابراین شما عزیزان می‌توانید با بررسی پلن های نرم افزار حسابداری دیجی باربری اقدام به خرید بسته‌ی نرم‌افزاری موردنظر خود کنید.
علاوه بر این می‌توانید از تست رایگان یک‌ماهه دیجی باربری برای شرکت حمل و نقل خود استفاده کنید و در پایان ماه شاهد کاهش چشمگیر زمان تلف‌شده در بخش حسابداری و افزایش بهره‌وری و عدم بروز خطا در سیستم حسابداری خود باشید.


دانلود مقاله حسابداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.