نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری

نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری

نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری چیست؟

نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری در واقع یک سیستم پیشرفته و درعین‌حال ساده است که در قالب یک وب‌سایت و به‌صورت تحت وب به کاربران ارائه می‌شود.

در حسابداری آنلاین با استفاده از ابزار و امکانات کارفرما (نرم افزارهای حسابداری آنلاین) یک حسابدار یا مجموعه ای از حسابداران می توانند امور مالی آن واحد اقتصادی را از راه دور مدیریت کنند.

نرم افزارهای حسابداری از گذشته نه‌چندان دور تا همین امروز، بسیار مورد استقبال شرکت‌ها و حسابداران قرار گرفته است.

چرا که با کمک این نرم افزارها، ارتباطات بین واحدها منسجم‌تر شده، حساب‌ها منظم‌تر و در مجموع امور مالی یک شرکت یکپارچه و سیستماتیک می‌گردد.

در ادامه به معرفی و بررسی نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری خواهیم پرداخت در نتیجه با ما همراه باشید.

نکات مهم در انتخاب نرم افزار حسابداری خوب و مناسب

رابط کاربری نرم افزار 

نرم افزار مالی حسابداری ساده و روان را انتخاب کنید. مهم‌ترین نکته‌ای که در خرید یک نرم افزار مالی حسابداری باید به آن توجه کنید سادگی و راحتی کار با آن نرم افزار است.

رابط کاربری اولین چیزی است که مخاطب با آن روبه‌رو می‌شود و همیشه با آن در ارتباط است به همین دلیل اگر با آن راحت نباشید و نتوانید ارتباط برقرار کنید، خیلی زود دچار مشکل خواهید شد. رابط کاربری یک برنامه حسابداری باید به‌قدری برای استفاده آسان باشد که هر شخصی بدون هیچ‌گونه دانش تخصصی قادر به استفاده از آن باشد.

نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری دارای این ویژگی می باشد.

نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری
نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری

مقیاس پذیری و قابلیت توسعه نرم افزار

ممکن است در ابتدای راه‌اندازی کسب‌وکار و استفاده از نرم افزار به امکانات زیادی در نرم افزار حسابداری نیاز نداشته باشید اما به‌مرورزمان و با گسترش کسب و کار، احتمالا به امکانات بیشتری در یک نرم افزار مالی حسابداری احتیاج پیدا می کنید.

و دوباره نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری دارای این ویژگی می باشد.

پشتیبانی واقعی و خدمات پس از فروش

تجربه استفاده از پشتیبانی ضعیف می‌تواند شما را نسبت به همه نرم افزارهای حسابداری دلزده کند. 

تیم دیجی باربری در راستای تحقق امر پشتیبانی، افرادی متخصص در این زمینه را دورهم جمع کرده تا بتواند پاسخگوی سوالات مخاطبان خود باشد. همچنین ویدئوهایی آموزشی را تولید کرده و در سایت قرار داده که با مشاهده آن‌ها بسیاری از ابهامات برطرف خواهند شد.

و باز هم نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری دارای این ویژگی می باشد.

تناسب نرم افزار با نوع و نیاز کسب‌وکار

توجه به همخوانی بین کسب‌وکار و نرم افزار موضوعی بدیهی است که نیاز به توضیح ندارد.

عدم نیاز به پرداخت هزینه‌های اضافی

یکی از مشکلاتی که برای بسیاری از کاربران نرم افزارهای حسابداری به وجود می‌آید نیاز به هزینه های جانبی فراوان بعد از خرید نرم افزار است. بعضی از شرکت‌های تولیدکننده نرم افزار در ابتدای کار، محصول خود را با قیمتی بسیار کمتر از سایر شرکت‌ها ارائه می‌کنند اما پس‌ازآن به ازای هر خدمتی که به مشتری ارائه می‌دهند و برای نصب و راه‌اندازی، افزونه‌های ضروری نرم افزار، درخواست وجه می‌کنند.

بهتر است قبل از خرید نهایت دقت را داشته باشید و این موارد را با پشتیبانی فروش هماهنگ کنید و سپس نسبت به انتخاب نرم افزار مورد نظر خود اقدام کنید.

نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری با داشتن تمام این موارد می تواند بهترین گزینه شما باشد.

چرا نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری؟

 • در دیجی باربری با برقراری ارتباط بین سرور دیجی باربری و صدور بارنامه، بارنامه‌ها پس از صدور به‌صورت خودکار در دیجی باربری نیز ثبت می‌گردند.
 • به دلیل آنلاین و بروز بودن دیجی باربری، این پلتفرم قادر است هر لحظه وضعیت متصدی و شرکت حمل‌ونقل را نسبت به هم به‌صورت گزارش یا فیش حقوقی اعلام نماید.
 • این نرم‌افزار قادر است سهم هر سهامدار را با توجه به هزینه‌ها ثبت‌شده و درآمد حاصل از صدور بارنامه و … محاسبه و در قالب. یک گزارش ارائه نماید.
 • به دلیل اینکه این نرم‌افزار نیاز به نصب ندارد و کاملاً آنلاین است شما می‌توانید با هر پلت فرمی و هر مرورگری با نرم‌افزار کارکنید.
 • هزینه دریافتی از هر متصدی، پس از ثبت او در قسمت الگو متصدی برای هر متصدی با روش‌های مختلفی مثل هر بارنامه، کرایه بار جاری، کل کرایه بارنامه‌ها و … الگو ثبت کنید و هزینه بارنامه‌های آن متصدی به شیوه تعیین‌شده محاسبه می‌گردد.
 • یکی از سرورهای دیجی باربری بر روی شبکه ملی ایران می‌باشد و با توجه به این موضوع حتی با محدود شدن اینترنت بین‌الملل، اطلاعات نرم‌افزار برای تمامی کاربران در ایران و در سراسر جهان قابل‌دسترس می‌باشد.
 • در دیجی باربری حتی امکان ایجاد چند شعبه و شرکت به‌صورت هم‌زمان هم وجود دارد.
 • توسعه دیجی باربری به نحوی بوده است که می‌تواند با توجه به نیازهای متفاوت و روندهای داخلی شرکت شما سفارشی‌سازی شود.
 • دیجی باربری به‌روزرسانی‌ها را به‌صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.
 • دیجی باربری دارای بک آپ گیری‌های منظم و روزانه است.
 • امنیت بالا و استفاده از متدها و فناوری‌های جدید امنیت اطلاعات مانند AES های رمزگذاری شده و SSL سرور و دامین از دیگر ویژگی‌های منحصربه‌فرد سایت ماست.
نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری
نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری

دسترسی به اطلاعات مالی کسب‌وکار، هر زمان، هر مکان

ممکن است شما به‌عنوان مدیر یک مجموعه‌ی بزرگ اغلب اوقات در سفرهای کاری باشید یا در صورتی‌که اخیراً کسب‌وکار شخصی خود را راه‌اندازی کرده‌اید؛ برای رونق بخشیدن به مهم‌ترین بخش آن‌که بازاریابی و فروش است اوقات کمی را در دفتر کار یا جای ثابتی حضور داشته باشید.

به‌ هرحال این مزیت مهمی است که به کمک نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری می‌توانید در هر زمان از روز و هر مکانی که مجهز به اینترنت است به اطلاعات مالی و حسابداری خود دسترسی داشته باشید.

برقراری رابطه‌ی بهتر و مفیدتر با حسابدار مجموعه

شما به‌ عنوان مدیر یا صاحب یک کسب‌ و کار همواره باید با حسابدار خود در ارتباط بوده و به رد و بدل کردن اطلاعات مالی بپردازید. این موضوع برای رسیدن به اطمینانی است که به شما می‌گوید امور مالی شرکت به‌طور منظم انجام می‌شود و آمارها به‌ روز است. به‌ ویژه در زمان محاسبات مالیات سالانه تعامل با حسابدار مجموعه، امر بسیار مهمی است و بی‌دقتی در آن می‌تواند ضررهای مالی فراوانی را بر شرکت تحمیل کند.

اما استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری یعنی شما و حسابدارتان همیشه به یک لیست در حال بروزرسانی دسترسی دارید و گاهی بدون توضیحات او می‌توانید از زیر و بم امور مالی خود آگاه شوید.

حذف کاغذ بازی و رفع مشکل کمبود فضا

بایگانی کردن پرونده‌های مالی به دلیل آن‌که همواره باید ریز جزئیات اطلاعات در آنها ثبت شود یکی از مشکلات همیشگی شرکت‌ها بوده است. مشکل بزرگ‌تر بعدی زمانی پدید می‌آید که لازم باشد اطلاعاتی از این پرونده‌ها استخراج شود.

حجم زیاد داده‌های کاغذی فرآیند جستجو و بازیابی اطلاعات را به‌ شدت کند می‌کند. با استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری می‌توانید هر پرونده را با جزئی‌ترین اطلاعات آن به ابر اطلاعات منتقل و برای همیشه در آنجا نگه‌داری کنید. هم‌چنین در زمان نیاز به هر بخش از اطلاعات موجود در آنها با یک نگاه یا جستجوی ساده به آن دست‌ یابید.

نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری
نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری

ایجاد یک اکوسیستم برای کسب‌‌وکار

استفاده از نرم افزارهای حسابداری به شما به‌ عنوان مدیر یا صاحب مجموعه این امکان را می‌دهد که برای کسب‌‌وکار خود یک اکوسیستم بسازید. ساخت اکوسیستم به معنی یکپارچه‌سازی سیستم مدیریت مجموعه است.

در واقع بسیاری از نرم افزارهای حسابداری چه آنلاین باشند یا نه به سیستم‌های دیگری چون نرم افزارهای مدیریت پروژه، نرم افزار حضور و غیاب، حقوق و دستمزد، مدیریت منابع انسانی و غیره متصل و با آنها به رد و بدل کردن اطلاعات می‌پردازند؛ بنابراین استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری یعنی وارد شدن به سیستم مدیریت متمرکز همه‌ی اجزای یک مجموعه.

رفع مشکلات نرم‌ افزار بدون نیاز به نصب مجدد

یکی از دلایل ارائه‌ی نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری، دوری از هزینه‌های متفاوت استقرار و نصب پروژه است. در گذشته بابت بروز رسانی و هر گونه خطا و موضوعی در سیستم، شرکت‌ها مجبور به نصب مجدد نرم افزار داشتند که هزینه‌های زیادی را به آنها تحمیل می‌کرد.

در ادامه لازم به ذکر است حسابداری آنلاین برای تولیدکنندگان نرم‌ افزار امنیت شغلی به همراه می‌آورد. علاوه بر آن هزینه‌های اضافه‌ی پشتیبانی ناشی از خرابی و کانفیگ سرور را از تولیدکننده کسر می‌کند.

همین‌طور با ارائه‌ی قیمت‌های مناسب‌تر و بسته‌های رایگان، مشتریان بیشتری را در بازار خود نگه می‌دارد. شما می‌توانید از فروشندگان نرم‌افزار حسابداری آنلاین، نسخه‌ی دائمی بر روی سرور خود درخواست کنید؛ که در این صورت ممکن است قیمت کمی متفاوت شود.

 

1 دیدگاه برای “نرم افزار حسابداری آنلاین دیجی باربری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.